רוצות להתנדב?

התלהבתן ממה שראיתן? רוצים להפוך לחלק מהקהילה הכי צבעונית ויפה בירושלים?

עכשיו אתן יכולות! בואו להצטרף למשפחה שלנו, זה מעולם לא היה פשוט יותר.

כאן תוכלו למצוא את כל האפשרויות בהן תוכלו להצטרף להיות חלק מהקהילה שלנו: יועצות במרפאה, סדרנים במצעד הגאווה, אחמ"ש בבנ"צ – הבית הוא כאן כדי להישאר, מה שחסר זה רק אתן שתצטרפו.

רוצים להתנדב ולא יודעות היכן או מה הכי מתאים ליכולות שלכן? מחפשות בסיס יציב למסגרת שייסדתן או שתמיד חלמתן להקים? ספרו לנו איך נוכל לעזור
ליצירת קשר: community@joh.org.il

מתנדבים מספרים

image10
Asset-2
אני שמחה שאני חלק מצוות המתנדבים במרפאה הפתוחה. התחלתי להתנדב לפני שנתיים כיועצת ורכשתי הרבה כלים במהלך ההתנדבות, בנוסף לעזרתי להרבה אנשים שהרגשתי שהם זקוקים לעזרה. והכי חשוב - למדתי איך להיות מודעת לרגשות שלי ולרגישות של הנבדקים.
מאדלין זיגאן
מתנדבת במרפאה הפתוחה
Untitled design (28)
Asset-2
חשוב לי להיפגש עם צעירות וצעירים בבתי ספר שונים בבירה, על מנת שיווכחו שניתן להיות בעל תפקיד בשירות המדינה, ואף לייצג את ישראל בחו״ל, ללא קשר לנטייה המינית. ההתנדבות בבית הפתוח מאפשרת לי לפגוש חברות וחברי הקהילה הלהטב״קית הירושלמית, מרקע דתי וחברתי מגוון. אני מאמין שבעוד מספר שנים כשאצא שוב לשליחות בחו״ל תהיה‏ לי הכרות טובה יותר של המורכבות והרבגוניות של העיר הנהדרת הזו.
זיו נבו קולמן
ראש החטיבה לדיפלומטיה תרבותית במשרד החוץ
image5
Asset-2
בקבוצת הטרנס* נוער חניכה וחניך מביאים איתן לקבוצה זווית ראייה חדשה ומעניינת. אני מרגישה שכל מפגש מלמד ומעצים אותן ואותי ומאפשר לנו להתמודד בצורה טובה יותר עם העולם שבחוץ
יהונתן כהן, 26
מדריך בקבוצת טרנס* נוער
image6
Asset-2
קבוצת הנוער הדתית בשבילי היא הזדמנות מדהימה לפגוש נוער דתי להט"בי חי, בועט וצוחק, להכיר חניכים וחניכות שנותנים לי השראה וכוח ולהיות חלק ממרחב שמאפשר להןם להיות כל מה שהםן בלי מסכות.
ציון אליאש, 24
מדריכה בקבוצת נוער דתיות
image4
Asset-2
להיות סטודנט לרפואה לפעמים יכול לשאוב אותך לספרים ולמחברות, אבל בחרתי להתנדב במרפאה הפתוחה כדי להפיק יותר מהלימודים שלי. במהרה הבית הפתוח שאב אותי לתוכו ולא יכולתי להתנגד. היום גאה להיות חלק מהצוות המוביל של הארגון, שיכול לספק לצעירים ירושלמים כמוני מה שהבית סיפק עבורי כשהייתי בן 18.
גלעד בנימיני ריבלין
מתנדב במרפאה וחבר ועד מנהל