צוות
ועד מנהל
ועדת ביקורת

האנשים שלנו

הכירו את הצוות

אלון

אלון שחר

מנכ"ל

אלון הצטרף לצוות הבית הפתוח בשנת 2012, ראשית כרכז קהילה ובהמשך כרכז תפעול פרויקטים. לאחר שלוש שנים בבית הפתוח נבחר אלון להיות מנהל-שותף בעמותת "סדאקה-רעות", המקדמת שותפות נוער ערבי-יהודי. לאחר מכן מילא שורת תפקידים במגזר השני, בהייטק, בייעוץ למשרדי ממשלה ועוד. לאלון תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני במנהל עסקים ומגדר, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. הוא מתגורר בת"א-יפו עם בן-זוגו. נכנס לתפקיד המנכ"ל בדצמבר 2019.
Asset 512332

סיון גבאי

מנהל.ת תפעול פרויקטים

סיון אחראית לוודא שפעילות הבית הפתוח השוטפת מתקיימת בצורה חלקה מאחורי הקלעים.

unnamed

שי מור

מנהלת השירות הפסיכוסוציאלי

שי היא עובדת סוציאלית בוגרת האונ' העברית בירושלים.
מתגוררת בירושלים בבית הכרם מזה 5 שנים יחד עם בן זוגה. 
שי הצטרפה לצוות הבית הפתוח מתוך חיבור לערכי השוויון והסובלנות אותם הוא מקדם,
 בו יש מקום לכל איש.ה
מצעד הגאווה ירושלים 2021

אמונה קליין בר-נוי

מנהלת תחום קהילה

פעילה פמיניסטית דתית וירושלמית,נשואה לאבישי ואמא של אורי ושחר.
התחלתי בבית הפתוח כמתנדבת בנ"צ 
ועובדת כמנהלת קהילה מאז 2020

Asset 512332

בקרוב

מנהלת תחום נוער וצעירים

Melody photo

מלודי ברון

מנהלת פיתוח משאבים ושותפויות

מלודי הצטרפה לבית הפתוח כרכזת קשרי חוץ ופיתוח משאבים ב 2020, ובזאת הפכה את תחום פיתוח משאבים לצוות ואימפריה. עם שני תארים במגדר באמתחתה וכאשה קווירית בעיר הקודש, היא יודעת שהחיים כאן מורכבים, יפהפיים ומרתקים כאחד. מלודי מקווה שהעבודה שלה תאפשר לירושלים להיות פתוחה ומכילה לכל מי שגרה בה וכל מי שמבקרת אותה.

בן זילברמן

בן זילברמן

מנהל תחום הגיל השלישי והרביעי

בן נולד וגדל בעיר העתיקה בירושלים וכיום מתגורר בשכונת בית הכרם בעיר. בימים אלה מסיים את לימודי התואר הראשון בעבודה סוציאלית ובלימודי מקרא באוניברסיטה העברית בירושלים. הסרט 'הטיפול' מתעד את היציאה של בן מטיפולי ההמרה, בהם שהה כשבע שנים, בשעה שערך מחקר ראשוני בנושא. בשנים האחרונות בן פועל להעלאת המודעות לסכנות שבטיפולי המרה, מקדם את ניסיונות החקיקה לאיסורם, מרצה וכותב טורים בנושא. בן הצטרף לצוות הבית הפתוח במטרה לקדם את שיפור הרווחה האישית והחברתית של כלל הלהט"בים בגיל השלישי והרביעי בעיר ירושלים וסביבתה.

Asset 512332

תומר גולמאן

מנהל המרפאה הפתוחה

פרטים בקרוב…

אלישבע

אלישבע קובארי-לוי

עו"ס בקליניקה הזוגית והמשפחתית

אלישבע ירושלמית מלידה, התחילה את דרכה בבית הפתוח כרכזת השירות הפסיכוסוצאלי.
כיום מטפלת בקליניקה הזוגית והמשפחתית.
מאמינה בחשיבות של טיפול במסגרת של ארגון קהילתי ופוליטי, הנותן מענה כוללני ובעל יכולת לשינוי חברתי.
 
IMG-20220122-WA0023

הדס סבג

עו"ס להט"ב

בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית, לומדת לתואר שני בעבודה סוציאלית במסלול לקידום מדיניות וזכויות חברתיות באונ' ת"א. הדס מאמינה בשינויים חברתיים ובהסתכלות רחבה על המציאות. פמיניסטית, מזרחית, דתייה (וטבעונית) 🙂 וכמובן מאמינה במאבקים חברתיים. בזמנה החופשי הדס מדריכה את קבוצת הטרנס*נוער של הבית הפתוח!
 

הוועד המנהל

מרגו שטרן

מזכיר הועד, יו"ר ועדת הועד

מתגוררת בירושלים עם בת זוגתה ושלושת ילדיהן, בעלת תואר במוסיקה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת פלורידה, אוהבת אוכל ומטפסת הרים מושבעת.
יזמית, מומחית לאסטרטגיה ואשת חזון. שותפה ויועצת בכירה במספר גופים ישראליים בתחומי הון פרטי, EdTech והשקעות. הניסיון העשיר שלי בעבודה ובייעוץ לחברות מספק מגוון רחב של כישורים אנליטיים וניהוליים.
לאה

לאה גירארדשטיין משלי

לאה היא עו״ד עצמאית, מרצה, אמא לאביגיל והילה.
לאה אחראית על הפקת האירוע ״חשופות״, המעודד חשיפה אישית למען העצמה נשית. לאה מרצה על השפעת משבר הקורונה על זכויות עובדים, גירושין בצל אלימות במשפחה ועוד.

מועמדות לוועד - דון גור

הרב דון גור

יושב-ראש שותף, יו"ר ועדת חוץ

הרב דון הוא הרב בדימוס של בית הכנסת "יהודה" בטרזנה, קליפורניה. כיהן כיושב ראש המועצה ליחסי הקהילה היהודית של הפדרציה היהודית / ברית העמק. כיום, בישראל, מכהן בוועד המנהל של המרכז הרפורמי לדת ומדינה וכן בקרן דיוויד פורמן.

נעם יבין - תמונה רשמית 2021

נעם יבין

יו"ר הועד המנהל

נעם יבין, אשת חינוך בלתי פורמאלי בעלת ניסיון עשיר עם יהדות התפוצות וניהול פרויקטים חינוכיים וחברתיים. בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה, סוציולוגיה-אתנרופולוגיה מאוניברסיטת בר אילן ובוגרת תכנית שוורץ לתואר שני בניהול מלכ"רים וארגונים בחברה האזרחית מהאוניברסיטה העברית. נעם הגיעה לבית הפתוח בספטמבר 2015 כמתנדבת בפרויקט בנ"ץ ומונתה ליו"ר שותפה בבית הפתוח במרץ 2020.
מועמדות לוועד - סתיו

סתיו פילץ

סתיו היא ירושלמית מאז 2012 והצטרפה לבית הפתוח ב-2018, כמלגאית ובהמשך כיועצת במרפאה הפתוחה. סתיו היא אקטיביסטית, בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ולומדת לתואר שני בתכנון עירוני, להטב"קית ובעיקר ירושלמית. 
יש לה רקע עשיר בעשייה ואקטיביזם, היא הובילה את המאבק בהטרדות מיניות במד"א ואת המאבק למען תאורה בגן העצמאות בירושלים.

ועדת ביקורת

עמרי וולק

מזכיר הועד, יו"ר ועדת הועד

עמרי הוא דוקטורנט במחלקה לרוקחות באוניברסיטה העברית.
"כלהט"ב בעיר שהיא לא תמיד פשוטה עבורי, אני רואה בבית הפתוח כארגון חיוני להגברת הנראות הלהט"בית וליצירת תחושת שייכות לחברי וחברות הקהילה."
מועמדות לוועד - גיל copy

גיל רוטשילד- אליאסי

גיל הוא משפטן ואקטיביסט. כיום לוקח חלק מהפורום הלהטב"קי -מזרחי "חי.ה".
"אני רואה בבית הפתוח קהילה מקומית שיש ביכולתה להכיל מורכבויות, ואני מאמין ומקווה שאוכל למצוא בה מקום לבטא את החלקים השונים בזהות שלי, לצד אחרות ואחרים."

Asset 512332

אימרי בראון

ירושלמי במקור, עורך דין בהווה ועם הרבה רצון לראות דברים ממשיכים להתפתח עבור הקהילה בעיר.

מנשה סיקרסקי

חבר ועדת ביקורת

פרטים בקרוב…

יונתן ולפר

חבר ועדת ביקורת

פרטים בקרוב…

הילאי פלאי

הילאי פלאי

חבר ועדת ביקורת

הילאי פלאי היא ירושלמית, טרנס א-בינארית וביסקסואלית בת 26, סטודנטית שנה ג' בתואר ראשון לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטה העברית. אל הבית הפתוח הגיעה לראשונה בגיל 18, כנער הומו, לקבוצת הנוער והפכה לחלק מקהילת הבית הפתוח בקבוצת הצעירים, שלל קבוצות אחרות, פעילויות, אירועים, ומצעדים שארגן הבית במהלך השנים. היא פעילה בפרויקט החינוך של הבית הפתוח משנת 2015, ומ-2017 פעלה גם בחוש"ן. ב-2020 נבחרה לועד המנהל של הבית הפתוח והיא מחוייבת לארגון עמוקות.