צוות
ועד מנהל
ועדת ביקורת

האנשים שלנו

הכירו את הצוות

אלון

אלון שחר

מנכ"ל

אלון הצטרף לצוות הבית הפתוח בשנת 2012, ראשית כרכז קהילה ובהמשך כרכז תפעול פרויקטים. לאחר שלוש שנים בבית הפתוח נבחר אלון להיות מנהל-שותף בעמותת "סדאקה-רעות", המקדמת שותפות נוער ערבי-יהודי. לאחר מכן מילא שורת תפקידים במגזר השני, בהייטק, בייעוץ למשרדי ממשלה ועוד. לאלון תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני במנהל עסקים ומגדר, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. הוא מתגורר בת"א-יפו עם בן-זוגו. נכנס לתפקיד המנכ"ל בדצמבר 2019.
אוריאל

אוריאל לוי

רכז.ת תפעול פרויקטים

אוריאל אחראית לוודא שפעילות הבית הפתוח השוטפת מתקיימת בצורה חלקה מאחורי הקלעים. כשאוריאל לא בבית הפתוח (זה קורה לפעמים :), אפשר למצוא אותה מארגנת מפגשי לימוד תורה קוויריים. אוריאל מאמינה שהעולם יהיה מקום טוב יותר כשנצליח לפרק את כל החלוקות הבינאריות, ומגדר הוא מקום טוב להתחיל ממנו.
אלישבע

אלישבע קובארי-לוי

רכזת השירות הפסיכוסוציאלי

ירושלמית מלידה. למדה עבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת תואר שני במדעי המדינה במגמה ללימודי אזרחות ודמוקרטיה באוניברסיטה העברית. עבדה כיועצת אקדמית במכינה לעולים באוניברסיטה העברית, כיועצת במרכז הסיוע של ארגון עתים (סיוע מול שירותי הדת בישראל) וכעובדת סוציאלית בלשכת רווחה בתחום מיצוי זכויות מאז סיום הלימודים לפני יותר מעשור. תמיד הזדהתה עם המאבק הלהטבי במיוחד בירושלים וחשוב לי להיות חלק מארגון של המגזר השלישי עם צוות רב מערכתי שפועל למען פלורליזם וסובלנות.

אמונה

אמונה קליין בר-נוי

מנהלת תחום קהילה

פעילה פמיניסטית דתיה, נשואה לאבישי ואמא של אורי ושחר. בשנים האחרונות הובילה מספר יוזמות חברתיות, ביניהן קמפיין התמיכה התקשורתי בנפגעי מוטי אלון, המאבק לחופש טבילה, ופרויקט "מחוסגן" לקידום בריאות הציבור. ממקימות המניין השיוויוני בקטמונים. אמונה התנדבה שלוש שנים בבנ"צ, תחילה כמדריכה ומאוחר יותר כרכזת קבוצות.

Untitled design (29)

שרית בצלאל

רכזת תחום נוער וצעירים

ירושלמית. חניכה בקבוצת הנוער של הבית הפתוח עוד כששכן במבנה האייקוני במדרחוב. בוגרת תואר ראשון בקרימינולוגיה ובמדעי המדינה. נשואה למירי ואמא לשניים. עובדת ומתנדבת מזה שנים עם נוער בסיכון בירושלים. בעברה שירתה במערכת הביטחון. אל הבית הפתוח הגיעה בעקבות רצונה לפעול במרחב הלהט"בי הירושלמי, בדגש על פיתוח מרחבים בטוחים לקבוצות מיעוט.

נדב

נדב הרמן

רכז דיגיטל

במקור ממודיעין אבל עכשיו ירושלמי מן המניין. סיים שנתיים של שירות לאומי, הראשונה בגן הבוטני האוניברסיטאי והשנייה בבית הפתוח. כיום נדב מנהל את תחום הדיגיטל בבית הפתוח ובין היתר גם עובד בגן הבוטני. 

סשה (אלכסנדרה) לוין

מנהלת המרפאה הפתוחה

בוגרת הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית, ירושלים. עוזרת הוראה בקורס בריאות הציבור לסטודנטים לרפואה. עוזרת רופא במחלקת נשים ויולדות בשערי צדק. מנהלת משמרת במעבדות לבידוק קורונה בהדסה עין כרם.
מתנדבת במרפאה הפתוחה בבית הפתוח 3 שנים ומנהלת המרפאה מזה שנתיים.
בוגרת אלקטיב ברפואת טרנס* בבית חולים הר סיני בניו יורק. מאמינה בקידום רפואת ובריאות להטב"ק. בשעות הפנאי מציירת.

אלישבע קובארי-לוי

רכזת השירות הפסיכוסוציאלי

ירושלמית מלידה. למדה עבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת תואר שני במדעי המדינה במגמה ללימודי אזרחות ודמוקרטיה באוניברסיטה העברית. עבדה כיועצת אקדמית במכינה לעולים באוניברסיטה העברית, כיועצת במרכז הסיוע של ארגון עתים (סיוע מול שירותי הדת בישראל) וכעובדת סוציאלית בלשכת רווחה בתחום מיצוי זכויות מאז סיום הלימודים לפני יותר מעשור.  תמיד הזדהתה עם המאבק הלהטבי במיוחד בירושלים וחשוב לי להיות חלק מארגון של המגזר השלישי עם צוות רב מערכתי שפועל למען פלורליזם וסובלנות.

מושיק סובול

רכז דיגיטל

התחיל את דרכו בבית הפתוח ב-2019  כמדריך בשבנ"צ, שם הייתי חלק מצוות מתנדבות ומתנדבים מדהים. כיום סטודנט שנה ב' לתואר ראשון במדע המדינה עם התמחות במדיניות ציבורית וסוציולוגיה-אנתרופולוגיה באונברסיטה העברית. עובד כרכז דיגיטל בבית הפתוח ומרגיש בתפקיד מרכזי מאוד המנקז אליו צינורות רבים "מבפנים-החוצה".
הגיע לבית הפתוח כי זו הייתה הזדמנות טובה בשבילו להתמודד עם מה שנמנעתי ממנו בשנים הראשונות לאחר יצאתו מהארון כהומו – לקחת חלק פעיל במסגרת גאות. החליט שבתור סטודנט זה הזמן לתת לזה צ'אנס וזאת אחת ההחלטות הטובות שקיבל בחייו.

נדב הרמן

רכז דיגיטל

במקור ממודיעין אבל עכשיו ירושלמי מן המניין. סיים שנה ראשונה של שירות לאומי בגן הבוטני האוניברסיטאי ולפני זה עשה שנת שירות בתנועת הנוער תלם בחיפה.כחלק מהתפקידו בבית הפתוח נדב עוזר בתפעול היום יומי של הבית יחד עם עבודה על פרוייקטים משתנים ועזרה בתחום המדיה עם התמקדות על חשבון האינסטגרם.

ועד מנהל

גלעד בנימיני - ריבלין

מזכיר הועד, יו"ר ועדת הועד

גלעד בנימיני-ריבלין, סטאז'ר לרפואה וחובב קולנוע. כתב נוער לשעבר ב"מעריב לנוער". מאמין באקטיביזם להט"בי, אקטיביזם רפואי ובחיבור בין השניים. מתנדב במרפאה הפתוחה של הבית הפתוח מזה כ-4 שנים ובשנה האחרונה חבר בועד המנהל של העמותה. בעבר הנחה את האחווה הגאה של האוניברסיטה העברית, קמפוס הדסה עין-כרם. בוגר קורס תשתית להט"ב של עמותת ישראל חופשית. כותב לעמוד הפייסבוק המצליח "יום בהיסטוריה להט"בית". ממייסדי JLMed, כלי לפיתוח מנהיגות רפואית בתחומי הטכנולוגיה, בשיתוף Huji Innovate ובית החולים הדסה.

אריאלה רוזן

ירושלמית אסלית ואקטיביסטית למען גיוון, שוויון וצדק מגיל צעיר. בעלת ניסיון עשיר בניהול כספים, משאבי אנוש ותפעול. כיום אריאלה מכהנת כמנכ"לית משותפת של חל"צ פרזנטנס לקידום והנגשת יזמות לאוכלוסיות מגוונות חברתית וגיאוגרפית, ארגון אליו הצטרפה לפני כשבע שנים בתפקיד מנהלת משרד. לאריאלה מומחיות בעבודה עם יזמים על פיתוח אסטרטגיה, חזון ואימפקט.

ערן גלובוס

יושב-ראש שותף, יו"ר ועדת חוץ

ערן גלובוס הוא פעיל זכויות אדם ויועץ אסטרטגי בתחום שינוי חברתי וקידום מדיניות. גלובוס צמח בבית הפתוח, אליו הגיע בשנת 2009 כחניך וטיפס עד להנהגת הארגון. הוא האדם הצעיר ביותר שכיהן כחבר ועד (בגיל 18) וכיו"ר (בגיל 20) של ארגון להט"ב ישראלי. גלובוס הוא חבר מייסד של "מועצת ההסכמות" בקונגרס הישראלי,  סטודנט שנה ד' לתואר ראשון במשפטים ולתואר ראשון בממשל במרכז הבינתחומי הרצליה וזוכה אות המצטיין החברתי לשנת 2020 מטעמו.
נעם-תמונה רשמית (1)

נעם יבין

יו"ר הועד המנהל

נעם יבין, אשת חינוך בלתי פורמאלי בעלת ניסיון עשיר עם יהדות התפוצות וניהול פרויקטים חינוכיים וחברתיים. בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה, סוציולוגיה-אתנרופולוגיה מאוניברסיטת בר אילן ובוגרת תכנית שוורץ לתואר שני בניהול מלכ"רים וארגונים בחברה האזרחית מהאוניברסיטה העברית. נעם הגיעה לבית הפתוח בספטמבר 2015 כמתנדבת בפרויקט בנ"ץ ומונתה ליו"ר שותפה בבית הפתוח במרץ 2020.

גל קומם

גל נבחר לוועד המנהל בפברואר 2019 לאחר שנתיים שבהן התנדב בתחום בני נוער וצעירים כרכז השבנ"צ – מועדון הנוער של הבית. גל הוא בוגר של תכנית פכ"מ (פילוסופיה, כלכלה ומדעי המדינה) באוניברסיטה העברית בירושלים, וכיום לומד לתואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטת Yale בארה"ב. טרם נסיעתו, גל עבד כרפרנט בתחום מדיניות רגולציה באגף ממשל וחברה, במשרד ראש הממשלה בירושלים.
הילאי פלאי

הילאי פלאי

יו"ר ועדת פנים

הילאי פלאי היא ירושלמית, טרנס א-בינארית וביסקסואלית בת 26, סטודנטית שנה ג' בתואר ראשון לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטה העברית. אל הבית הפתוח הגיעה לראשונה בגיל 18, כנער הומו, לקבוצת הנוער והפכה לחלק מקהילת הבית הפתוח בקבוצת הצעירים, שלל קבוצות אחרות, פעילויות, אירועים, ומצעדים שארגן הבית במהלך השנים. היא פעילה בפרויקט החינוך של הבית הפתוח משנת 2015, ומ-2017 פעלה גם בחוש"ן. ב-2020 נבחרה לועד המנהל של הבית הפתוח והיא מחוייבת לארגון עמוקות.
rptnb

דנדי הרדי

דנדי הרדי בעלת ניסיון רב שנים בפעילות חברתית בירושלים ובקהילה הגאה, בתנועות נוער ומשלחות הסברה וחינוך, בפעילות פרלמנטרית, וכן בתחום העמותות לבעלי מחלות כרוניות. בוגרת תואר ראשון בתוכנית פכ"מ באוניברסיטה העברית וחברה כיום בתכנית "מנהיגות נציבות שירות המדינה" לתואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטה העברית. 

ועדת ביקורת

עמרי וולק

חבר ועדת ביקורת

בן 35, דוקטורנט במחלקה לרוקחות באוניברסיטה העברית וגר בירושלים מ-2016.
כלהט"ב בעיר שהיא לא תמיד פשוטה עבורי, אני רואה בבית הפתוח כארגון חיוני להגברת הנראות הלהט"בית וליצירת תחושת שייכות לחברי וחברות הקהילה.
הקהילה הלהט"בית היא מאד מגוונת, והמטרה שלי בוועדת הביקורת היא לוודא שכלל הקולות השונים מובאים בפני הוועד המנהל, ושהחלטות מתקבלות ומבוצעות תוך התייחסות להם ובהתאם לחזון העמותה.

אראל פלאי

חבר ועדת ביקורת

ירושלמי במקור, עורך דין בהווה ועם הרבה רצון לראות דברים ממשיכים להתפתח עבור הקהילה בעיר.