על הייעוץ הפתוח

לפעמים לא פשוט לפנות לקבלת טיפול נפשי. החששות מפני דעה קדומה, חוסר הבנה וסביבה לא בטוחה מתעצמים כלהט"ב. לכן חשוב לנו לספק לקהילות שלנו מענה ייעודי ונגיש מבחינת התהליך, העלות והדיסקרטיות. החל משנת 2015 מציע מערך הייעוץ הפתוח של הבית הפתוח שירותי בריאות נפש ומענים פסיכו-סוציאליים. כל השירותים המפורטים ניתנים באופן מקצועי ודיסקרטי בסביבה בטוחה וידידותית ללהט"ב.

למי זה מיועד?

כל מי שזקוק.ה לתמיכה נפשית, טיפול וסיוע במצבי משבר או בחיי היומיום מהקהילות הלהט"ביות בירושלים וסביבתה, מוזמנת לפנות אלינו.
Untitled design

פסיכותרפיה

הקליניקה שלנו מציעה טיפולים פסיכותרפיים לחברי/ות הקהילה ומשפחותיהם/ן (גילאי 18+) בעלות מוזלת.
שיטת הטיפול היא דינמית, המטפלות והמטפלים כולן/ם מוסמכים ומנוסים, בעלי תואר שני ומעלה ומגיעים ממגוון רקעים – עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה וטיפול באמצעות אמנויות.
המטפלים/ות שלנו בעלי ניסיון וידע בתחומים של זהות מינית ומגדרית, אך ניתן לפנות גם סביב כל נושא אחר. הטיפול אינו מוגבל בזמן ומתקיים בקליניקה של הבית הפתוח במרכז העיר או בקליניקה הפרטית של המטפל/ת.
אנו מזמינים אתכן/ם לא להישאר עם המצוקה לבד ולפנות אלינו לסיוע.
הטיפולים ניתנים בתעריף מוזל של 200 ש"ח לפגישה.

ליווי סוציאלי

במסגרת שירות זה ניתן להיפגש עם עובדת סוציאלית בבית הפתוח לצורך טיפול פסיכוסוציאלי, מיצוי זכויות וליווי נפשי.
השירות ניתן ללא עלות ומופעל בשיתוף היחידה העירונית לטיפול בנוער, צעירים וצעירות (נוצ"ץ) והאגודה למען הלהט"ב. השירות ניתן לתושבי ירושלים והמחוז מגיל 13 ומעלה.
העובדות הסוציאליות שלנו בעלות ניסיון וידע בתחומים של זהות מינית ומגדרית, אך ניתן לפנות גם סביב כל נושא אחר.

סבסוד טיפולים

כדי להנגיש את הטיפול הנפשי גם למי שלא יכול.ה לשלם את העלות המלאה, לעתים קיימת אפשרות לסבסוד חלק מעלות הטיפול לתקופה מוגבלת. ניתן להגיש בקשה לסבסוד בפגישת ההיכרות עם רכזת הייעוץ או בכל שלב במהלך הטיפול.

ליצירת קשר, לקבלת מידע נוסף ולתיאום פגישת היכרות ללא עלות:

עו"ס אלישבע קובארי-לוי (ימי א'-ה' בין השעות 9:00-15:00)

ליצירת קשר, לקבלת מידע נוסף ולתיאום פגישת היכרות ללא עלות:

עו"ס אלישבע קובארי-לוי
(ימי א'-ה' בין השעות 9:00-15:00)

שאלות נפוצות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

ליצירת קשר